Her Marka ve Model Mobilyalarınızı Bekletme Yapmadan Kurulumunu ve Montajını Sağlamaktayız. İstanbul'un En Eski Firması %100 müşteri memnuniyeti Montajlar ve Tüm Marangoz Hizmetleri İle İlgili Bize Ulaşabilirsiniz.
  MOBİLYA MONTAJ HİZMETLERİ Mobilya Montajı

  Hizmetlerimiz arasında yatak odası, salon, oturma odası mobilya montajı , mutfak, banyo, çocuk, genç, antre mobilyaları, ofis ve diğer mobilya montajı kurulumu veya ihtiyaç halinde tamirini yapar. Marketlerden satın aldığınız mobilya veya ünitelerin mobilya montajı hizmeti verilmektedir.

  Koçtaş, Teleset, Adore, Tezken, Bauhaus, İkea gibi firmalardan aldığınız mobilya kurulumları için bizi aramanız yeterli olacaktır! Tv üniteleri, banyo dolapları, gömme dolaplar, ofis mobilyası, kanepe, konsol, vitrin, gardırop, kitaplık vb gibi değerli mobilyalar montajı yapılmaktadır.

  Marangozcuabi.com ekipleri tarafından özenle yapılır.

  Modüler mobilya sektöründe paketinde demonte olarak teslim edilen ürünlerin kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kolay ve kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmasına rağmen kurulumları zahmetlidir.

  Ekip olarak Armut, Kenyap.Com, Hepsiburada.Com, Evidea, Vivense, Gittigidiyor, N11, Alpino, Minar, Bestline, Koçtaş, İkea, Tekzen markalarının kurulum, tamir servisidir. Kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğimiz mobilya montaj seçenekleri hizmet alternatiflerimizin ilkini oluşturuyor.

  İki ya da üç kişilik ekiplerimiz verdiğiniz adreslere zamanında ulaşıyor. Ne kadar çok eşyanız olursa olsun aynı gün içerisinde montaj işlemlerini tamamlamaktayız. Herhangi bir sınırlama olmadan tüm mobilyalarınızın kurulumu tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

  İsteyen müşterilerimiz daha öncesinde kurulumunu talep ettiği eşyaların miktarını ve çeşitlerini bize aktarabilirler. Bu sayede öncesinde fiyat teklifi almanız mümkün olmaktadır. Tüm mobilya kurulum ve hizmetlerimiz için en uygun fiyatları ve ödeme yöntemlerini sizlere sunuyoruz. Montaj ihtiyaçlarınızda olduğu gibi demontaj talepleriniz için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Eğitimli personellerimiz ve çalışanlarımız ile birlikte tüm talep ve ihtiyaçlarınızı dinleyerek hızlı ve güvenli bir şekilde çalışmaktayız. Taşınmadan önce tüm monte veya demonte işlemlerinizi profesyonel ekiplerimiz tarafından yerine getirmekteyiz.

  İşlemler sonrasında temizlik işlemleri de evlerinize gelen personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Sadece evleriniz için değil ofisleriniz için satın aldığınız mobilyaların montaj ve demontaj uygulamalarını firmamıza yaptırabilirsiniz.

  İsteyenler hem mobilya kurulum hem de demonte uygulamaları öncesinde eşyalarının tamamını firmamıza geçici olarak sigortalattırabilir. Oluşabilecek en küçük hasarlarda dahi yanınızda olmaya devam ediyoruz.

  Eelektronik Ürünler Servis Talepleriniz İçin Burayı İnceleyiniz

     Mobilya Montajı  Mobilya Montajı  Mobilya Montajı

  Mobilya Montaj

  MONTAJ REFERANSLARIMIZ


  Marangozcu