Mobilya İmalat ve Tamirat


  Her Marka ve Model Mobilyalarınızı Bekletme Yapmadan Kurulumunu ve Montajını Sağlamaktayız. %100 müşteri memnuniyeti talepleriniz İle İlgili Bize Ulaşabilirsiniz.

  Mobilya Tamicisi

  Mobilyacı Kimdir

  İmalatçı, ağaç ve ağaç ürünlerini kullanarak masa, koltuk, sehpa, sandalye, dolap gibi eşyalarla bina içi dekorasyonunda yer alan ve ağaç vb. malzemeden oluşan sabit ve hareketli mobilyaları iş resmine uygun olarak yapandır.

  • Yapılacak eşyanın projesini inceler, gerekli malzeme listesini çıkarır, maliyetini hesaplar ve sipariş eder,
  • Gelen malzemenin, kullanılması ve denetlenmesi kolay olacak şekilde depolanmasını sağlar,
  • Eşyanın modeline göre yapılacak parçaları belirler, parçaların şeklini ağaç malzeme üzerine çizer,
  • Ahşap malzemeyi keserek, yontarak, oyarak parçaları yapılmasını sağlar.

  Marangozcu Abi imalat hizmetlerimiz. Mobilya imalatı, modüler mutfak, modüler genç odası, hazır mutfak mobilyaları, yatak odası mobilyaları, tv ünitesi, ahşap imalatı, ahşap salıncak imalatı, havuz terası, amerikan kapı, panel kapı, ahşap kapı, pergüle, kamelya, gazibo, gazebo, bahçe mobilyaları, portmanto, vestiyer imalatı ve profesyonel dekorasyon hizmetleri sunmaktayız..

  kırılan, bozulan, sudan etkilenen, cilası eskiyen veya tahrip olan onarım işlemleri yapmaktayız. Bozulan çekmece raylarınız, kapak menteşeleriniz, dolap kapaklarının kulpları, dolapların ayaklarının değiştirilmesi, çizilen mobilyalarınızın cilasının veya boyasının onarımı ve yenilenmesi.      İNCELE

  Mobilya İmalatı İmlat ve tamirat işinizi tecrübeli ustalara yaptırmak ister misiniz? Servisiyiz atölyesinde ekibimiz tam teşekküllü ekipmanlarıyla imalat ve tamiri yaparak orjinaline uygun olarak, son derece özenle restore ederek yeniliyor, kaliteli işçilikle güzelliğini ve dayanıklılığını geri kazandırıyoruz. Yıllarca mobilyacı olarak çalışmış İstanbul ustalarımızla birlikte, modern tasarımlara sahip ahşapmobilya üretimi, tamiri, satışını yapıyoruz. Kaliteli mobilyalara sahip olmak için sizleri İstanbul ahşaptamiri atölyesine davet ediyoruz. Ayrıca ahşap mobilyalarınızı yenilemek (restore etmek, tamir yapmak) geri dönüşüm felsefesine katkı sağlamakdır. Gereksiz yere toprağa gömülmeden, hala kullanılabilecek durumda olan mobilyalara bir şans daha verin...

  Mobilya

  Uydu Servisi Partner

  D-Smart Bayilerİ Partner

  İnternet Kampanyaları Partner

  Uydu Servisleri Partner